Obserwatorzy

niedziela, 19 maja 2013

Arbuzik + folia = idealny leniwy mani ;)

Czy Wy też miewacie czasami takie momenty, że nie chce Wam się wydziwiać na paznokciach? No to ja tak mam od jakiegoś miesiąca.. Nie wiem, czy to lenistwo ze mnie wyłazi, czy jeszcze jakiś inny robal.

Dzisiaj na szybciutko, bo zmusiłam się do zrobienia manicure'u.. Już nie mogłam patrzeć na ten sam paznokieć po 7 dniach.. Wypiłowałam, wyskórkowałam, pomalowałam..i jestem ;) Maluję, więc jestem :D

Od momentu kiedy zakupiłam swojego Arbuzika od Essie (Watermelon), moja miłość do tego lakieru rośnie z każdym dniem. Krycie idealne! Konsystencja boska! Szeroki pędzelek! No i ten kolor... :) Zobaczyłam go bodajże u Oleśki na szponku i tak o! :) Teraz czekam na swój duecik z Hebe :) Dzięki uprzejmości Beatki, mogłam również skorzystać z promocji Essie w tejże drogerii. W Płocku niestety nie posiadamy jakże przepastnych ścian, podpartych półkami z pysznymi kosmetykami, takimi jak w Hebe, of koz... ;) Drogerii jest w ciul (!), ale Hebe nie ma ;)
Nic to! Z zarzuconym melonem, w sensie Watermelonem, dzisiaj tutaj przybywam :) Nie miałam weny, więc folia w ruch  - taaadaaaaaaaaaaaaam :)Pięęęękny kolor :) Zdjęcia oczywiście robione przy zachodzie słońca, ale to co ;) I tak ładne :)

Tymczasem borem, lasem... ;)

Peace!! :)

12 komentarzy:

Dzia za odwiedziny! Wpadaj częściej! :)


Mój blog, to nie miejsce na reklamę. Wszelkie komentarze "reklamowe" będą przeze mnie usuwane.