Obserwatorzy

środa, 6 czerwca 2012

Ancient Sun Symbol + yum yum stuff ;)

Wczorajszy mani dzisiaj, bo coś blogger odmówił posłuszeństwa i nie wstawił notki z harmonogramu. Nic to!
Nic się nie stanęło ;)
Mani jest mini, bo i weny zbrakło jakoś takoś :) Mam jednak nadzieję, że komuś się spodoba :)
Ostatnio mam fazę na róże, korale i zielenie.. Letnio? Bo ja wiem :) zawsze wrzucałam na pazuryry to co mnie się osobiście w danej chwili podobało :)
A skoro mam problemy z weną, to rzućcie mi może jakieś wyzwanie, hę?;) Chętnie coś pokombinuję :)


Lakiery, których użyłam:
Sensique -  #271 Cherry Blossom
Avon - Sunshine
MaxFactor - #24 Intense Plum
Essence - Stampy Polish #002 Stamp Me! Black
płytka BM01


Pomijając pazuryrowanie, lubię dobre słodkości ;) stąd mój fluffy wygląd ;) jestem obecnie na diecie (8kg w dół w ciągu 2 miesięcy, uważam że całkiem nieźle... powoli do celu... jeszcze koło 13 w dół!) ale dzisiaj dietę przerwałam na kilka cudownych chwil ze słodkościami z USA. Przyjechał "brat" z żoną i przywieźli mi (wedle wskazówek:P) salt-water taffy :) i twinkies :) Dla kogoś, kto nie wie co to salt-water taffy... Już mówię.. Są to cuksy, podobne w konsytencji do naszych sugusów (pamiętacie je?) Są mięciutkie, ciągnące.. mają wiele różnych smaków (na zdjęciu miętowy, pomarańczowy i jakiś inny - ten w kropki). Fajne w nich jest to, że przy swojej słodkości, są również słone! Z tego, co się dowiedziałam, robi się je z dodatkiem wody morskiej, a nie wody solonej. No u nas chyba nie ma takich pyszności:) Jeśli macie możliwość poprosić kogoś o coś fajnego z USA, zapomnijcie o kosmetykach i sprawcie sobie super pyszności w postaci salt-water taffy! :)


Twinkies z kolei, to swojego rodzaju krem (bita śmietana?) nadziany w biszkopt?Ciężko powiedzieć, bo jest to strasznie chemiczne... ale za to dobre ;) Jak wiadomo, wszystko co niedobre dla naszego organizmu nam smakuje :P Czy tylko ja tak mam?:) Zdjęcia nie zrobiłam, bo "przewoźnikom" trochę się z torbie pogniotły. :) Nawet najlepszym się zdarza, c'nie?:)
Wracam do moich słodkości i pisania kolejnych notek :)


Znowu przepraszam za angielski tytuł notki... Ten typ tak ma.. Na zawsze i od nowości ;)
Peace!!:)

3 komentarze:

Dzia za odwiedziny! Wpadaj częściej! :)


Mój blog, to nie miejsce na reklamę. Wszelkie komentarze "reklamowe" będą przeze mnie usuwane.