Obserwatorzy

piątek, 12 października 2012

Pazur z pazurem + paczka z Wysp:)

No to mam chwilkę, żeby coś napisać :)
Ostatnie dni trochę dały w kość i pewnie jeszcze dadzą, ale korzystając z odrobiny wolniejszego czasu, postanowiłam wrócić ;) Chociaż na chwilkę.
Jak wiecie, jeśli czytałyście poprzedniego posta, moje paznokcie w tej chwili się kurują, dlatego dzisiaj przedstawię Wam mani, który zrobiłam Kumpelce. Wybaczcie jakość zdjęć, ale robione telefonem (wiele poprawić się nie dało). Widać tez trochę suchych skórek, ale wiecie jak to jest przed balsamu nałożeniem, czy kremu do rąk.. Ostatnio jakoś mało podobają mi się zdjęcia mani, na których paluchy umazane są oliwką. Kiedyś sama tak robiłam i już się za to skarciłam.
Do wykonania tego prostego mani, użyłam czerwonego lakieru (zabijcie mnie, nie pamiętam, ale spytam Kumpelki i dopiszę), pozostałości naklejek koronkowych LaSenza, które dostałam od Siostry w maju (już robiłam kiedyś mani z ich wykorzystaniem, możecie zobaczyć to TUTAJ), kilka czarnych piegów i mnóstwo top coatu :) Naklejki chyba już trochę mało kleju miały i kiepsko trzymały się przy końcówkach, co też pewnie zauważycie, swoimi wprawnymi blogowymi oczami, na zdjęciach :P
Niby niewiele, ale jednak "z pazurem", c'nie? :)

Dotarła też do mnie paczuszka od Dominiki. Już sama nie wiem, na jakiej zasadzie sobie wysyłamy te paczuchy hehe :) Nic to! Ważne, że jest miło :) Dzięki Lalka i oczywiście do następnego spakowania :)
Dominika wysłała mi po raz kolejny Peeling i Masło Soap&Glory (TUTAJ wcześniejsza paczucha, a TUTAJ recenzja) no i do kompletu dostał mi się również krem do rąk :) Niezmiernie mnie to ucieszyło! Uwielbiam ten zapach, a teraz towarzyszyć mi może całą dobę!:)
Do tego Panienka z okienka ;) dorzuciła zestaw lakierów MUA, czarny shade 2, czerwień shade 8 i trafiła w najczęściej (ostatnio..) używane przeze mnie odcienie :) Jeszcze raz dzięki wielkie Bejbe!! :)

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym Wam nie przypomniała o KONKURSIE, który trwa do końca października. Niewiele trzeba zrobić, dacie radę. Czekam na zgłoszenia :)

Peace! :D

2 komentarze:

Dzia za odwiedziny! Wpadaj częściej! :)


Mój blog, to nie miejsce na reklamę. Wszelkie komentarze "reklamowe" będą przeze mnie usuwane.