Obserwatorzy

wtorek, 10 grudnia 2013

Zimowe pazuryrki :) vol. 1

Nadszedł czas na pobawienie się trochę w zdobienie paznokci. Dawno już tego nie robiłam i muszę przyznać, że ciężko mi wrócić do tego. Jednak  jak się człowiek skupia na czymś innym, to trochę wychodzi z wprawy. Nie twierdzę, że byłam w tym niezła, ale to co robiłam zawsze...przeważnie mi się podobało.
No nic, to tytułem wstępu.


Z okazji zimy... rzuciłam kilka cudnych płatków na paznokcie i od razu poprawił mi się humorek :) Zima niekoniecznie musi oznaczać ciemne i smutne kolory na paznokciach. Ja należę do tych osób, które niezależnie od pory roku, lubią rzucić coś kolorowego na paznokcie. W końcu to ma nam poprawiać humor, a nie popychać nas w jesienno-zimową deprechę.

Zdobienie bardzo łatwe i szybkie do wykonania. Lakierem bazowym jest Avon - Vintage Blue, na to białe Safari i Essence - Stamp me! Silver w postaci płatków śniegu, odbitych z płytki BM14. Wszystko to pociągnięte lakierem Vipera - Roulette 36, który otrzymałam w prezencie na spotkaniu blogerek w październiku.
To piękne, małe, białe, okrągłe i kwadratowe drobinki zanurzone w bezbarwnym topie. Świetnie nadaje się do imitacji śniegu lub do wykonania zdobienia w stylu galaxy.

Na dzisiaj to tyle. Planów mam wiele, ale ile z tego wcielę w życie? Tego nie wiedzą najstarsi górale..

Peace! :D

3 komentarze:

  1. Śliczne - uwielbiam połączenie srebra i błękitu :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne, zimowe mani. Mam nadzieję, że plany uda się wdrożyć w życie i pokażesz nam jeszcze kilka wzorków :)

    OdpowiedzUsuń
  3. wspaniałe, zimowe zdobienie :)

    OdpowiedzUsuń

Dzia za odwiedziny! Wpadaj częściej! :)


Mój blog, to nie miejsce na reklamę. Wszelkie komentarze "reklamowe" będą przeze mnie usuwane.